Pusť se s námi do práce a pojď za pár let do finančního důchodu!

Kariéra

Obchodní spolupráce se společností MEISLANDIE a.s., je velká příležitost, jak si významně navýšit rodinný, osobní nebo firemní rozpočet.

Do naší kariéry se můžete zapojit externě nebo profesionálně.

Profitovat lze na affilate marketingu CLUBU INVESTOR s odměnami 8% za přímé doporučení.

Navíc je zde příležitost zapojit se externě nebo profesionálně do NEMOVITOSTNÍHO CLUBU.

Affilate marketing pro CLUB INVESTOR, je jednoduchá doporučitelská činnost, která funguje na bázi "co využívám a s čím jsem spokojen/a, to můžu doporučit i svým přátelům". Podmínkou je být akcionářem MEISLANDIE a.s. a současně členem CLUBU INVESTOR (mám aktivní investici).

Za přímé doporučení nového "akcionáře - investora" Vám náleží odměna ve výši 8% z částky, kterou investoval. Nárok vzniká i při opakování investice nebo další nové investici téhož akcionáře.

Příklad aktivní spolupráce:

Pokud jste členem CLUBU INVESTOR, máte možnost doporučit nové akcionáře do CLUBU INVESTOR.

Pokud třeba za týden doporučíte investici za 75 000 Kč. (To může být třeba jeden investor nebo i v součtu tři Vaši přátelé), tak za měsíc aktivní spolupráce činí výše Vámi doporučených investic 4x 75 000 Kč, což je 300 000 Kč.

Vaše odměna z 300 000 Kč je 8%. Tedy 24 000Kč.

V případě, že toto tempo vydržíte rok, je to 288 000Kč pro Vás.

Je pravděpodobné, že většina investorů (s výnosem 21%) bude chtít pokračovat a proto investici prodlouží o dalších 52 týdnů. Z každé takové investice máte znovu odměnu 8%.

Spolupráce v NEMOVITOSTNÍM CLUBU je možná externě i profesionálně.

Externí spolupráce je jednoduchá doporučitelská činnost, která funguje na bázi "co využívám a s čím jsem spokojen/a, to můžu doporučit i svým přátelům".

Odměna za doporučení nového akcionáře je 5% z každé, jím investované, částky. Nárok vzniká i při opakování investice nebo další nové investici téhož akcionáře. Podmínkou je být akcionářem MEISLANDIE a.s.

Veškeré finanční odměny, výnosy, bonusy, benefity a dividenda (dále jen odměny) vyplácené a poskytnuté akcionářům nejsou zdaněné. Za řádné zdanění všech získaných prostředků dle zákona odpovídá akcionář. V případě opakované činnosti je akcionář povinen zajistit si na vlastní náklady případná oprávnění dle zákonů ČR nebo země, kde vykonává opakovanou činnost.

Profesionální spolupráce:

Profesionální kariéra manažera MEISLANDIE a.s., je nadstandartně ohodnocená.

Při profesionální spolupráci se můžete těšit na fixní plat, plus procenta z uzavřených obchodů, bonusy za produkci, příspěvky na kancelář, služební automobil nebo příspěvek na Váš vůz. Čerpat můžete i z naší bohaté databáze klientů z celé ČR.

V případě profesionální spolupráce je nutná osobní konzultace. Podmínky spolupráce jsou dohodnuty individuálně. V případě zájmu o spolupráci kontaktujte marketingové oddělení společnosti: marketing@meislandie.eu

odkaz na video:

https://www.youtube.com/watch?v=CruNhAMR6I4